Nowoczesna architektura

Domy nowoczesne

30 mar, 2010

Apartament w stylu amerykańskim

Napisane przez: Paweł w kategorii: Meble|Styl nowoczesny

Właściwie to nie chodzi tu o styl amerykański, bardziej o styl kojarzący się z Manhattanem. To taki typowy styl kojarzony z amerykańskich filmów typu „Seks w wielkim mieście” itp. Tym bardziej kojarzy się pozytywnie i modnie.

Apartament znajduje się właśnie na południowym Manhattanie w Soho – to skrót od South Houston. Co jest fajne w tym wnętrzu? Chyba łączenie stylów i to łączenie w bardzo wysmakowany sposób. Osobiście zdecydowanie wole nowoczesne wnętrza ale taki amerykański sposób połączenia stylowych mebli z prostymi wnętrzami o bardzo otwartych formach wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Na zdjęciach widzimy ciekawe schody i bardzo przestronny korytarz w którym nie widać żadnych elementów poza tymi w stylu nowoczesnym. Na co należy zwrócić uwagę? Że jest to bardzo duży apartament i dodatkowo bardzo wysoki, jeśli chcemy uzyskać podobny efekt liczyć się musimy z tym, że w mieszkaniach z wielkiej płyty nie uda się tego efektu osiągnąć (2,50 cm to za mało).

Jeśli ktoś dysponuje mieszkaniem w kamienicy które wymaga remontu może powinien się zastanowić czy podobne łączenie stylów nie będzie odpowiadanie dla takiego właśnie wnętrza. Czasami odrobina Nowego Jorku w naszych polskich wnętrzach może dodać przyjemnego efetku.

Źródło: www.magdalenakeck.com, freshome.com

Projekt wnętrza:
Magdalena Keck
12 West 27th Street,
18th Floor New York, NY 10001
Phone 212 725 7704
Fax 212 686 0675

Brak komentarzy do wpisu "Apartament w stylu amerykańskim"

KomentujO serwisie

Prezentujemy tu ciekawe projekty architektoniczne, odważne rozwiązania i wszystko to co może zainspirować nas gdy urządzamy dom, mieszkanie lub apartament.

thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail
cytologia Lublin prywatnie książki dla młodzieży nauka języków powieści historyczne slask