Nowoczesna architektura

Domy nowoczesne

30 mar, 2010

Apartament w stylu amerykańskim

Napisane przez: Paweł w kategorii: Meble|Styl nowoczesny

Właściwie to nie chodzi tu o styl amerykański, bardziej o styl kojarzący się z Manhattanem. To taki typowy styl kojarzony z amerykańskich filmów typu „Seks w wielkim mieście” itp. Tym bardziej kojarzy się pozytywnie i modnie.

Apartament znajduje się właśnie na południowym Manhattanie w Soho – to skrót od South Houston. Co jest fajne w tym wnętrzu? Chyba łączenie stylów i to łączenie w bardzo wysmakowany sposób. Osobiście zdecydowanie wole nowoczesne wnętrza ale taki amerykański sposób połączenia stylowych mebli z prostymi wnętrzami o bardzo otwartych formach wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Na zdjęciach widzimy ciekawe schody i bardzo przestronny korytarz w którym nie widać żadnych elementów poza tymi w stylu nowoczesnym. Na co należy zwrócić uwagę? Że jest to bardzo duży apartament i dodatkowo bardzo wysoki, jeśli chcemy uzyskać podobny efekt liczyć się musimy z tym, że w mieszkaniach z wielkiej płyty nie uda się tego efektu osiągnąć (2,50 cm to za mało).

Jeśli ktoś dysponuje mieszkaniem w kamienicy które wymaga remontu może powinien się zastanowić czy podobne łączenie stylów nie będzie odpowiadanie dla takiego właśnie wnętrza. Czasami odrobina Nowego Jorku w naszych polskich wnętrzach może dodać przyjemnego efetku.

Źródło: www.magdalenakeck.com, freshome.com

Projekt wnętrza:
Magdalena Keck
12 West 27th Street,
18th Floor New York, NY 10001
Phone 212 725 7704
Fax 212 686 0675

Brak komentarzy do wpisu "Apartament w stylu amerykańskim"

Komentuj

O serwisie

Prezentujemy tu ciekawe projekty architektoniczne, odwa?ne rozwi?zania i wszystko to co mo?e zainspirowa? nas gdy urz?dzamy dom, mieszkanie lub apartament.

thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail
ścianki biurowe taxi green-cab przewoz osób www.nutamp3.pl Klaudia Gąska Matusiak www.buzi.rzeszow.pl