Nowoczesna architektura

Domy nowoczesne

21 lis, 2009

Lofty z minimalistycznym wystrojem

Napisane przez: Paweł w kategorii: Styl nowoczesny

Dawno nic się tu nie pojawiało, brak czasu bardzo negatywnie wpłynął na aktualizacje ale dziś mała zmiana, zamiast domu w stylu nowoczesnym będzie apartament. Konkretyzując będą to Lofty. Czym są lofty? Krótko i zwięźle są to mieszkania o wysokim standardzie, często o dużej powierzchni urządzone w starych budynkach poprzemysłowych, czyli wszelkiego rodzaju stare fabryki, magazyny itp. Moda na lofty w Polsce jest stosunkowo młoda ale obserwując trendy na zachodzie można założyć że zjawisko i również popyt na takie apartamenty będzie się zwiększał.

Dzisiejsze fotografie przedstawiają  minimalistycznie urządzone lofty w miejscowości Como we Włoszech. Wnętrza zaprojektowane przez biuro architektoniczne JM Architecture obfituje w sterylnie białe ściany i otwarte przestrzenie.

Przyznam szczerze, że urzekły mnie nowoczesne schody a szczególnie szklane balustrady i to one wydają mi się najbardziej interesujące, chociaż warto też przyjrzeć się bliżej idei loftów, która poza granicami naszego kraju jest tak popularna. Może i u nas przyjmie się ten swoisty recycling budynków?

Brak komentarzy do wpisu "Lofty z minimalistycznym wystrojem"

Komentuj

O serwisie

Prezentujemy tu ciekawe projekty architektoniczne, odwa?ne rozwi?zania i wszystko to co mo?e zainspirowa? nas gdy urz?dzamy dom, mieszkanie lub apartament.

thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail
http://www.polmisekpysznosci24.net.pl unieważnienie ślubu kościelnego jak zacząć William Jackson Bridgepoint Capital impreza w stylu butyibotki