Nowoczesna architektura

Domy nowoczesne

21 lis, 2009

Lofty z minimalistycznym wystrojem

Napisane przez: Paweł w kategorii: Styl nowoczesny

Dawno nic się tu nie pojawiało, brak czasu bardzo negatywnie wpłynął na aktualizacje ale dziś mała zmiana, zamiast domu w stylu nowoczesnym będzie apartament. Konkretyzując będą to Lofty. Czym są lofty? Krótko i zwięźle są to mieszkania o wysokim standardzie, często o dużej powierzchni urządzone w starych budynkach poprzemysłowych, czyli wszelkiego rodzaju stare fabryki, magazyny itp. Moda na lofty w Polsce jest stosunkowo młoda ale obserwując trendy na zachodzie można założyć że zjawisko i również popyt na takie apartamenty będzie się zwiększał.

Dzisiejsze fotografie przedstawiają  minimalistycznie urządzone lofty w miejscowości Como we Włoszech. Wnętrza zaprojektowane przez biuro architektoniczne JM Architecture obfituje w sterylnie białe ściany i otwarte przestrzenie.

Przyznam szczerze, że urzekły mnie nowoczesne schody a szczególnie szklane balustrady i to one wydają mi się najbardziej interesujące, chociaż warto też przyjrzeć się bliżej idei loftów, która poza granicami naszego kraju jest tak popularna. Może i u nas przyjmie się ten swoisty recycling budynków?

Brak komentarzy do wpisu "Lofty z minimalistycznym wystrojem"

Komentuj

O serwisie

Prezentujemy tu ciekawe projekty architektoniczne, odwa?ne rozwi?zania i wszystko to co mo?e zainspirowa? nas gdy urz?dzamy dom, mieszkanie lub apartament.

thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail thumbnail
arum24 www.motylki.bieszczady.pl best electronic cigarettes Dobry stomatolog vessel sealing system